Ons team

Robert Schellekens MSc - FOUNDER:
Vestingh Paint • Craft • Lifestyle
Vestingh Paint & Projects
VESTINGH en LAB PAINT
Voorzitter LAB PAINT FOUNDATION

robert@devestingh.nl

Huub Deben - manager operations

huub@devestingh.nl

Maurits Scheepbouwer – bedrijfsleider Vestingh Paint & Shops

maurits@devestingh.nl

Ralph Hassink - projectmanager Vestingh Paint & Projects

ralph@devestingh.nl

Fleur Bolinde - senior contentmarketeer

fleur@devestingh.nl

Tessa van Rikxoort - support, marketing en sales

tessa@devestingh.nl

Marlies ter Beek - interieurontwerper/events

marlies@devestingh.nl

Romie Pol – assistent-bedrijfsleider Paint & Shops

romie@devestingh.nl

Eleni Sideris - binnendienst medewerker (back office)

eleni@devestingh.nl

 

MEDEWERKERS CONCEPTSTORE

Henk van den Heuvel - senior verkoopmedewerker

Berry Dakkus - senior verkoopmedewerker en kleuradviseur

Tessa Groot – senior verkoopmedewerker en kleuradviseur

Tim Hordijk - senior verkoopmedewerker i.o.