Ons team

Robert Schellekens MSc - Founder:
Vestingh Paint • Craft • Lifestyle
Vestingh Paint & Projects
VESTINGH en LAB PAINT
Voorzitter LAB PAINT FOUNDATION
robert@vestingh.nl

Huub Deben - Manager operations

huub@vestingh.nl

Ralph Hassink - Projectmanager Vestingh Paint & Projects
ralph@vestingh.nl

Maurits Scheepbouwer - Bedrijfsleider webshop
maurits@vestingh.nl

Romie Pol - Assistent-bedrijfsleider webshop
romie@vestingh.nl

Je online bestelling wordt met zorg ingepakt door Thomas Rottier, Joost Kramer, Sarah Bottenheft, Steven van Duin, Egmont van Eijk, Jip Kerkhoff, Ilse Kloosterman en Hugo Reef.

In onze conceptstore word je deskundig geholpen door Henk van den Heuvel, Berry Dakkus, Tessa Groot, Tim Hordijk, Nannette Lock, Emily Wijnja, Marlies ter Beek, Bram Krumpelman, Oscar Rombout, Niels Stoop, Arlinde van Renthergem, Philippe Verhagen en Ilse van Duin.

Kim Greve - Teamleider support
kim@vestingh.nl

Tessa van Rikxoort - Support, samenwerkingen, marketing en sales
tessa@vestingh.nl

Eleni Sideris - Support

eleni@vestingh.nl

Charlotte Stadhouders - Support
charlotte@vestingh.nl

Hannah Kasteleijn - Contentmarketeer
hannah@vestingh.nl

Vacature - Contentmarketeer
Solliciteer hier!

Sandra van der Horst - Senior contentmarketeer
sandra@vestingh.nl

Marlies ter Beek - Interieurontwerper en eventplanner
marlies@vestingh.nl

Niels Berkhout - Bestellingen
niels@vestingh.nl

Joyce Doelman - Data entry & analyse
joyce@vestingh.nl