TEAM

Robert Schellekens MSc - Founder:
Vestingh Paint • Craft • Lifestyle
Vestingh Paint & Projects
VESTINGH en LAB PAINT
Voorzitter LAB PAINT FOUNDATION
robert@vestingh.nl

Peter Brand - Manager Operations a.i.
peter@vestingh.nl

Ralph Hassink - Projectmanager VESTINGH PAINT & PROJECTS
ralph@vestingh.nl

Maurits Scheepbouwer - Commercieel manager
maurits@vestingh.nl

Thomas Rottier - Bedrijfsleider webshop
thomas@vestingh.nl

Quillan de Jong - Medior logistiek medewerker
quillan@vestingh.nl

Je online bestelling wordt met zorg verwerkt door Joost Kramer, Remy Suurling, Mick Boer, Tatiana Kamianska, Hilde de Bruin en Wessel Bross.

In onze conceptstore word je deskundig geholpen door Henk van den Heuvel, Berry Dakkus, Tessa Groot, Niels Stoop, Qurien Rombout, Lukas de Boer, Marissa Kroese, Ilse van Duin, Stefan de Boer en Ymke Gerrits. 

Daphne Honig - Teamleider Support

daphne@vestingh.nl

Eleni Sideris - Support
eleni@vestingh.nl

Maaike van de Kolk - Support
maaike@vestingh.nl

Geralda Heek - Support
geralda@vestingh.nl

Danielle Wijnbergh - Support
danielle@vestingh.nl

Maud Mulder - Support
maud@vestingh.nl

Charlotte Stadhouders - Accountmanager
charlotte@vestingh.nl

Joyce Doelman - Data entry & analyse
joyce@vestingh.nl

Annelies Hollak- van Kasteel - Management Assistent
annelies@vestingh.nl

Nicolette Fox - Interim hoofdredacteur
nicolette@vestingh.nl

Fleur Melchers - Coördinator Contentmarketing
fleurmelchers@vestingh.nl

Laureen Schoonderbeek - Junior Contentmarketeer
laureen@vestingh.nl

Lieke Hilhorst - HR professional a.i.
lieke@vestingh.nl

Barbara Loves - Kleurexpert
barbara@vestingh.nl

Davina de Ranitz - Kleur- en behangadviseur

Elles Pleune - Kleur- en behangadviseur

Ruby van Hesteren - Kleur- en behangadviseur

Ons team zoekt versterking op verschillende afdelingen. We hebben meerdere leuke functies openstaan. Solliciteer hier